Piros fejhallgató lányos?

Figyelt kérdés
Fejhallgatót szeretnék venni, és legjobban a piros tetszik, de nem tudom, hogy az nem túl lányos-e, mivel fiú vagyok(logikusan). A Sony mdr-zx600-as fejhallgatót néztem ki és annak a piros változatát. Kékben is van de az olyan "baba kék" és hát az is szép de a piros jobban tetszik.

2013. okt. 17. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem tűnik lányosnak.
2013. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lányos! Szeritnem nagyon jól néz ki. Engem meg egy agyhalott osztálytársam leb*zizott az MDR-XB910-em miatt, mert csillogó, ezüst/króm színe van.. Mondjuk kicsit ironikus, amikor neki valami rózsaszínes-lilás Beats utánzata van. Az ilyenekkel ne foglalkozz.

15/F

2013. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az az osztálytársad hülye, ez az MDR-XB910 nagyon jól néz ki és semmi köze sincs a lányoshoz. 15/F :D
2013. okt. 17. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az. :)
2013. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!