Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kábelekre van szükség,...

Milyen kábelekre van szükség, hogy Xbox 360 konzolt monitorra és hangfalra kössek?

Figyelt kérdés
Xbox 360 Slimet vagy E-t, ha rá akarok dugni egy LG Flatron E2442 monitorra és egy 2.1-re, akkor milyen kábelekre van szükség hozzá? Ezek a gyári tartozékokhoz hozzá tartoznak, vagy pedig külön kell beszerezni hozzá?

2013. okt. 18. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hdmi kábelre. Hangfalat külön nem tudsz.
2013. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha a monitoromon van jack dugó, akkor az úgy működni fog, ha oda dugom a hangfalat?
2013. okt. 18. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni xbox-hoz vga kábelt,direkt arra gyártották ha valaki monitorra akarja kötni az xboxot.


Ezzel a kábellel a hangot rá tudod dugni külön a monitorra is vagy sima pc-s hangfalakat is rádughatsz.

[link]


Lehet van olcsóbb is,csak belinkeltem egyet.

Én microsoftosat használok és tökéletes, lehet más gyártó is jó nem tudom sose használtam olyat.

2013. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor veszek egy olyan kábelt és összedugom az Xboxot a monitorral, a monitort pedig a 2.1-el, akkor lesz kép és hang is?
2013. okt. 21. 16:18
 5/5 A kérdező kommentje:
A monitoromon van jack csatlakozó.
2013. okt. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!