Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges, hogy a tömör fa...

Lehetséges, hogy a tömör fa asztalon elhelyezett mély láda nem tud érvényesülni, mert a fa elvezeti a hanghullámot?

Figyelt kérdés
Ezelőtt mellette volt, lent a földön, jól szólt, de ott leárnyékolta az asztal oldala, így feltettem a lapra, mivel eleve több a hely is, és közelebb van hozzám, de nem tudom eldönteni hogy most akkor ez így jól, csak egy picit másképp szól, vagy valóban nem jó az elhelyezése? Ugyebár, alapvetően érezni kéne a mélyet, és másodsorban hallani, arányosan.
2009. nov. 11. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attol függ h. hol van az asztal olyan nincs h. elnyeli a hangullámot a fa asztal de a legjobb hely ha pl ágyad alá bedobod ha onnan szoktál zenét hallgatni vagy a számítógép asztal alá vagy veszel komolyabb zenecuccot ahol elég erős a mély ahhoz h. bemozgassa a levegőt a szobában
2009. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Thx:) Amúgy azért gondoltam én, hogy valamelyest befolyásolja a hangot az asztal, mert teljesen berezonál, és hallhatóan gyengébben teljesít a cucc.Amúgy máshol meg nincs helyem, és különben is a számítógépnél szoktam használni ezt a rendszert, ez egy 2.1-es Logitech.
2009. nov. 11. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, aki úgy csinálja, hogy betornyozza a szubot oda, ahol a saját feje lesz, és fejjel megkeresi a legelvetemültebb asztal alatt mászkálással is, hogy hol lesznek szépek a mélyek. Persze gyakorlott fül sose jön rosszul...
2009. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!