Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érintőképernyőn hogyan törölhe...

Érintőképernyőn hogyan törölhetők az előzmények?

Figyelt kérdés

Van egy okostelefonom és egy táblám is, de még nem sikerült rájönnöm. A táblán mozillát használok, mert a gépen ahhoz szoktam hozzá.

Pl. arra gondolok, hogy ha valahova beírom a felhasználónevemet, akkor ugye azt megjegyzi és elég csak rámennem, vagy az első pár betűt beírni, kilistázza. Számítógépen elég csak rámutatnom az egérrel és megnyomni a delete gombot. Érintőképernyőknél ez hogy működik?


A másik kérdésem. Túrtam már csomót, de azt sem találom hol lehet beállítani, hogy a böngészési előzményeket ne jegyezze meg, pedig gépen ez sem egy nagy feladat.


Esetleg ha van, tudnátok jobb/használhatóbb böngészőt ajánlani? Ami alapjáraton a táblán van, az átalakít minden mobil alkalmazásba, mintha pici képernyőn használnám és ez baromira idegesítő.


Nagyon szépen megköszönném a válaszokat!



2013. okt. 19. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Első kérdésre: nyomj egy menü gombot utána beállítások és ott a közepén lesz hogy jelszavak megjegyzése, pipát vedd ki.

Azt sajnos nem lehet beállítani, hogy ne mentse el az előzményeket, mindig neked kell törölni. ugyancsak menü gomb beállítások és személyes adatok törlése.

2013. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Ezt sajnálom. Céges a táblagépem, így jó lenne, ha alapból nem jegyezne meg semmit, nem kéne mindig törölgetni. Érthető okokból bárki kezébe kerülhet a cégnél és szeretném azért ha megmaradna a privát szférám. Reméltem, hogy be lehet ezt valahogy állítani, csak én vagyok béna. :)
2013. okt. 19. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen sose lehet tudni.. :)

Amúgy én Dolphin browser-t használok és ebben olyan funkció van hogy, mikor a vissza gombbal lépsz ki a böngészőből mindig megkérdezi, hogy törölni szeretnéd e az előzményeket, így kényelmesebb szerintem.

2013. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!