Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eltűnt a távkapcsolóm. Hogy...

Eltűnt a távkapcsolóm. Hogy tudom átkapcsolni így a tv-t a médiaboxra? (lent)

Figyelt kérdés

Régi típusú Samsung tv-m van, és eltűnt a távkapcsolója. A másik tévémnél úgy tudtam átkapcsolni a médiabox-ra, hogy mikor bekapcsoltam a tv-t és a médiaboxot is, akkor a tv kapcsoló egy gombjával ("egy téglalap benne egy nyíl"), átkapcsoltam.

A tv távkapcsolója nélkül is meglehet csinálni ezt a váltást, mondjuk a médiabox kapcsolójával?

Mert jelenleg hiába van bekapcsolva a tv és a médiabox is, nincs kép, se hang.

A választ előre is köszönöm!


2013. okt. 19. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A tévén is kéne lennie ilyen gombnak. Esetleg még 2 dolog van, amit megpróbálhatsz:

1. Először a tévét kapcsold be, csak utána mediaboxot. A 20 éves tévénk már felismerte a jelforrást, és átváltott!

2. Általában ezeknek a boxoknak univerzális távirányítója van, ami annyit jelent, hogy egy távirányítóval több eszközt is vezérelhetsz. Keresd meg a tévéd kódját a boxhoz adott listában, ha ilyen a távirányító.

2013. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Próbáltam,de így sem megy.

2. Kerestem, de nem találtam ilyet, csak a HD-s útmutató van.


Upc-s HUMAX UD Fox médiaboxom van, ha ez számít.

2013. okt. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!