Katoonene kérdése:

Ehhez a hangfalhoz milyen erősítő kellene?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kaptam egy 2.1 aktív hangfalat, név szerint

[link]

Trust 19019.

Én ezekhez elég analfabéta vagyok, össze tudtam dugni laptoppal. Ha "buliestet" tartunk akkor lényegtelen, viszont ha filmet néznénk, vagy csak tv-t, akkor felmerül a gond, hogy mindig oda kell menni a hangerőt állítgatni. Mit kellene vennem, mini hifit, erősítőt, jól gondolom? Nem számít, ha kicsi teljesítményű lenne,vagy ha nem tudom maximálisan kiélvezni a hangfalteljesítményt, mert egy filmnél úgyse akarom kihasználni a max hangerőt, na de ha tudnék ülve hangot változtatni, na az tuti lenne..

Egyébként a tv és a hangfal scart - rca-val van összekötve, mert a tv-n nincs fejhallgató kimenet, próbáltam rca -->jack (trust kézi dokkoló szabályzójának bemenete) majd onnan rca bevezetése az erősítőbe, vagy szimplán tv kimeneti rca --dokkolón keresztül be erősítőbe, így sajnos nem működött, csak a scart ---rca módon, viszont ugye így nem tudom tv-n keresztül a hangot állítani.


A kérdésem: milyen erősítőt vegyek nagyjából, ha a lényeges célom az, hogy távirányítóval tudjam állítani a hangot, vagy éppen hogy dugjam össze a tv-t a hangfallal, amire nem gondoltam, hogy egy távirányítóval tudjam a hangot állítani?


Köszi a türelmet


2013. okt. 19. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Összedugod a tv-vel, 2.1-en hangerő szavályzót feltekered 75-80%-ra, és TV fejhalgató kimenetére csatlakoztatva, a tv távirányítójával tudod szabályozni a hangerőt.


Erősítő meg van benne, a beépített erősítője hajtja a hangszórókat.

2013. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!