Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A böngészőben nem működnek a...

A böngészőben nem működnek a a húzógatós dolgok egérrel. Pl. : youtube videónál nem tudom átállítani a hangerőt, és netes feladatoknál olyat nem tudok megcsinálni, ha mondjuk az egeret lenyomva kell áthúzni egy szövegdobozt máshova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(google chrome)

Más böngészőben működik.

Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 19. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem használnék krómot. De, hogy a kérdésedre bővebb választ tudjak adni, kellene tudni azt, hogy milyen rendszeren futtatod azt a krómot. Ha windows -on, akkor az "%userprofile%\%username%\Local Settings\Application Data\Google\" -ból kellene a böngésző összes adatának törlésével alapra állítani a böngészőt. Ezzel azonban minden sütit és esetlegesen mentett jelszót is törölsz.


DE: Ez előtt még próbáld meg a következőt:

Távolítsd el a krómot, indítsd újra a gépet, majd telepítsd fel ismét.

Ha olyan progit akarok újratelepíteni, aminek az adatait is szeretném törölni, akkor nem csak egyszerűen újratelepítem, hanem leszedem, újraindítok, felrakom. Ez bár hosszabb, de tisztább folyamat.

2013. okt. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 -es vagyok.

Elírtam a króm beállításait tartalmazó mappa elérési útját. Javítom:


"%userprofile%\Local Settings\Application Data\Google\"

2013. okt. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!