Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim 250GB vagy PS3...

GTABoyyy kérdése:

Xbox 360 Slim 250GB vagy PS3 Super Slim 500GB? Melyiket éri meg jobban venni, és melyikre jobbak az Exkluzív játékok?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretném megvenni valamelyik konzolt, de nem tudok dönteni.(Igen, tudom, hogy most jön ki a PS4 és az Xbox One, de arra már nincs keret :D) Nem szeretném flasheltetni egyiket sem, a multi fontos.

Valami meggyőző dolog hogy melyiket válasszam?

(Hardver, Kezelőfelület, stb.)



#PS3 #Xbox 360 #konzol #Superslim #Exkluzív játékok
2013. okt. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
En a PS-re szavazok, a joystick-jat jobban szeretem, ingyenes a multi es kb. a Gears of War az egyetlen jatek amit sajnalok hogy nincs, van helyette viszont Killzone, Little Big Planet, The Last Of Us, Uncharted, Heavy Rain, Gran Turismo, InFamous, God Of War, etc. De nekem mindig PS-em volt, az Xbox-ot sose szerettem ugyhogy biztosan elfogult vagyok:)
2013. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én arra szavazok hogy nézz szét az oldalon 1 rakat ilyen kérdés van ahol leírják hogy melyik a jobb

----

Ps3 on ingyenes a multi xboxon fizetsz 1 évre 15ezer [de elvileg boxnak jobb a chat funkció rajta] (igen én se beszélnék külföldi k*csögökkel szal m1 nekem is)]

2013. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21:34:Igen,én is a PS-re szavazok mert volt PS1-em és PS2-m os, mindkettővel meg vagyok/voltam elégedve, csak kiváncsi voltam hogy miért veszik Magyarországon többen az xboxot :D Kicsit énis ilyen "fanboy" vagyok :D



22:58: Igen, utána néztem pár helyen, és valószínűleg PS3 lesz az ingyen multi + jobb harver miatt:)


Köszönöm a hasznos válaszokat!:)

2013. okt. 21. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb és több exlùzív címek vannak ps-re.
2013. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mikor kijön a ps4 akk a ps3 se les ingyenes úgy halottam
2013. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!