Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem indul az RGH-s XBoxom?

Msebi06 kérdése:

Miért nem indul az RGH-s XBoxom?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön lett RGH-zva az Xboxom, pénteken minden jól ment, szombaton is játszottam délután, de mikor este beakartam kapcsolni, nem indult, vagy fél órát próbálkoztam. Akkor olvastam, hogy valakinek akkor indul csak, ha kihül a gép, vártam én is, és tényleg beindult. Vasárnap is minden rendbe volt, akármikor indítottam ment. Most hétfőn reggel kapcsoltam volna be, de nem bootol, vagy fél órát próbálkoztam, volt hogy 10 percig is hagytam hátha, de semmi, újraindítottam. Fölhívtam aki RGH-zta, mondta hogy tápot, meg elektronikai eszközöket távolítsak el, mert zavarhatja a betett chipet, meg is tettem, de mégsem bootol. Még olyat is mondott, hogy ha 2 perc után sem indul, akkor húzzam ki a falból (kikapcsolás nélkül), és 5 mp múlva dugjam vissza, persze ez sem ért semmit.

Van valami tanácsotok hogy kelthetném életre?

Sajna csak a hétvégén megyek arra ahol a szerelő van, de addig is jó lenne vmi módot találni a bekapcsolásra.



2013. okt. 21. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol rgh-ztattad!
2013. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, írtam én is, hogy visszaviszem, csak hátha másnak is volt ilyen probléma és otthon sikerült megcsinálnia.
2013. okt. 21. 15:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Még olyan esetleg lehetett, hogy 3led-es lett? Csak mivel nem bootol, nem villognak a ledek.
2013. okt. 21. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért kell a "Wadarr" által okosított gépet venni és nem lesz ilyen probléma,mondhatom nyugodtan hogy az országban a legjobb szakember + garanciát vállal a munkájára.


[link]

2013. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát utólag lehet jobb lett volna, de én láttam már fórumon nem egy embert, hogy írt amiatt hogy nem lett 100-as neki a gép, pedig wadarr csinálta. Vissza kellett vinni. Mondjuk ahol nekem csinálták oda is visszatudom szerencsére.
2013. okt. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!