Mennyire szól szépen és hangosan a Videoton cleopatra? Pl egy technics sa-ax540-el felvehetné a versenyt hangerőben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kettő egyáltalán nem azonos kategória.


Egyébként ha a Celóhoz van egy pár Videoton DC 2002-es hangdoboz, akkor szépen szól, és szerintem a hangerőre sincs panasz. Nem tudom mi a cél, szobába kiváló, bőségesen elég a hangerő.

2013. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyi lenne a cél, hogy vegyek egy olyan erősítőt amivel nagyon jó hanggal lehet rádiót hallgatni és amire rá tudom kötni a pc-t, hogy hallgassak róla zenét ennyire kellene.

(Meg azért mert irdatlanul jól néz ki)

2013. okt. 23. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs igényed az 5.1-re, akkor megfelelő lesz a Cleó. Szobába (szerintem) amúgy is felesleges nagy teljesítmény. Szó mi szó, jó választás. Ha esetleg DC 2002-es hangdobozt nem találsz, akkor is érdemes megnézni mit tud, és azt venni viszonyítási alapnak, sokat számít, a hangsugárzó minősége. És a DC 2012-est mindenképp kerüld.
2013. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként van olyan kábel aminek az egyik vége olyan ami belemegy a cleopatraba és a másik vége egy 3,5-es jack?
2013. okt. 23. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet kapni, de összeforrasztani sem tart semeddig egyet, akkor olcsóbban kijössz.

2013. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy nem olyan öreg sztereó rádióerősítőt vennék. A Cleo nem mai gép, bár jól megcsinálták, és nem is szól olyan rosszul, de könnyen találsz újabbat, jobbat, nem drágán. (Igaz nekem is van elég régi Mranatz rádióerősítöm, 1977-ből és elégedett vagyok vele, de az árán 2-3 újabb sztereó rádióerősítő kijön.)
2014. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!