Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

35. 000 Ft-ot szeretnék szánni rá. Tudom, lehet sokan komolytalan összegnek tartják, de ennél többet nem adnék ki érte. Netezésre, filmnézésre, zenehallgatásra, játékra, fényképezésre használnám leginkább. - (tehát elég sok mindenre)


Olyanok válaszoljanak, akik valóban jártasak a témában és valós tapasztalataik vannak!


Köszönöm. (L 24)



2013. okt. 24. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak wayteq tablet jöhet szóba, az összes többi 30ezer alatt ipari hulladék..
2013. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fényképezést felejtsd el, a tabletek kamerája nem túl jó, ebben az árkategóriában nincs olyan ami egy kicsit is jónak mondható képet csinálna
2013. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez pl.?


[link]

2013. okt. 24. 17:08
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy ez?


[link]

2013. okt. 24. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] ez se valami atomerőmű, de a wayteq-et nem ajánlom (meg més sok más hasonló márkát), és egész jó még a [link] csak ennek nincs hátlapi kamerája.
2013. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a speed,wayteqet én sem ajánlom (játékra alkalmatlan), de az utóbbi kettőt sem. Overmaxnál lazán 1hónapos szervizelési idő, utóbbiról meg infó hiányában nem tudok nyilatkozni. a Concordenak jó a szervize, ha már garancia, akkor ezt érdemes szemelőtt tartani.
2013. okt. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy Tab 2-őt ajánlják nagyon, viszont az ugye 50 ezer körül van. Még inkább gyűjtök és veszek ezt. Erről vélemények, tapasztalatok?


Még valami: hol lehet, megbízható helyről használt tabletet vásárolni?

2013. okt. 27. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
50ért nagyon nem éri meg. (már) Nem tudom ki ajánlja, de van jobb is az árkategóriában, számításba véve természetesen a márka megbízhatóságát is (gondolom én ez is játszott, mikor a samura esett a választás), én úgy gondolom egy 1. gen. nexus 7 vagy egy asus memopad hd 7 mégjobban megéri. Jól teszed, hogy még gyűjtesz hozzá! Használtcikkre egyértelmű, h vatera vagy személyes átvétellel hardverapró.
2013. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Myaudio 808dcc

Nekem ez van és nagyon jó mindenre lehet használni.

Csak tokot nehezen találsz mert 8 colos !!!nekem egy 9 colosba van

2013. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!