Laggolnak a Pc játékok, hogyha mozgatom az egeret. Ha kicserélem a régi egére akkor nem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ez lenne a probléma amit följebb leirtam. A lényeg,hogy az új egérrel laggolnak a játékok a régivel pedig nem(ha mozgatom az egert).

Ha újraindtítom a gépet jó lesz.

Amikor vettem az új egeret még jó volt és nem tudom mér van ez, de azér még is jobb lenne ezzel játszani mer direkt játékegérnek van tervezve.


Aki tud segíteni irjon! Elöre is köszönöm.



#PC #lagg #screen lagg #PC lagg #mouse lagg
2013. okt. 24. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a különféle technológiát használó egér ezt annyira befolyásolná windows frissítéssel lehet próbálkozni vagy újratelepítés ujabb windows usb driver rendesen fel van e telepítve esetleg ne adj isten be lehet állítani az egérnél hogy milyen részletesen ézékelje a mozgást egyebet nem tudok elmondani kérem kapcsolja ki
2013. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!