Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flashelt,1hónapos Xbox 360-nál...

Flashelt,1hónapos Xbox 360-nál, ujabb játékokat miután kiirok ugy érzékeli mintha DVD film lenne, de a régebbi játékok futnak! Tudja vki mit kéne tenni hogy menjenek az ujak is? (COD:modern warefare2, Dragonball:Raging Blast)

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Újra kell flashelni, mert neked régebbi típusú a flash.
2009. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most vettem 1 hónapja és mánsap ki is lett flashelve és máris újra kell? nehogy már havonta kelljen ennyit fizetni? más megoldás nincs?
2009. nov. 12. 23:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell gyakran flashelni, csak ha már flashelsz, akkor illik a legfrissebbet rárakni. Nálad valószínűleg nem ez történt. Persze lehet az is hogy gyorsan lett írva a lemez, vagy csak nem a megfelelő típusra lett írva a játék.
2009. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van rá megoldás, de kb 100% hogy kib*sznak a live-ról, ha használod. Az új játékokat Wave4-eseknek hívják.


[link]

nézd meg ezen az oldalon a 2009-10-16 22:19 péntek-i bejegyzést.


És a menüt(dashboard) is le kell frissíteni az új 3D változatra.

2009. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
verbatim lemezre irtam a lehető leglassabban úgyhogy aztondták ez nem lehet gond
2009. nov. 12. 23:52
 6/12 A kérdező kommentje:
live-ot pedig nem használom, nem is nagyon tervezem ugyhogy ha megoldom azzal amelyikkel letiltanának róla de vmikor mégis akarnám a live-t akkor lehet korrigálni?
2009. nov. 12. 23:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem kell mindig újra flashelni, csak ha már flasheled a gépet, akkor a legújabbat tegyed rá. Mindig akkor kell flash-t frissíteni, amikor a játékok új típusú védelmet kapnak.

Amúgy a flash-ért nem kell fizetni, te is megtanulhatod, én szimpla fórumokról szedtem össze az információkat és 2 hét múlva már sikeresen okosítottam a saját gépemet.

2009. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem vagyok elektronikus zseni szinte semmihez nem értek úgyhogy azt a megoldást nem szívesen választanám :S
2009. nov. 13. 12:39
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor csak vidd vissza felfújt arccal, hogy ez bizony nem a legfrissebb firmware
2009. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiba viszed vissza a boltba Az új játékok már wave5 technológiával készülnek (pl left 4 Dead 2), amihez nincs megfelelő xbox törés. Az M$ most jól rálépett a tökünkre.....
2009. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!