Ez igaz az xbox 360-nal kapcsolatban? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval arról van szó hogy az egyik ismerősöm azt állítja hogy neki ki van flash-elve az xbox-a de tud live-ozni is

és ezt úgy oldja meg hogy van egy live-os amin online játszik eredeti jázékokal és egy alap karija amin a nem eredeti játékokkal játszik.De ha úgy játszok a nem eredeti játékkal hogy a live-os profil ban van akkor tönkre teszi az xbox-ot... ez igaz vagy egyáltalán lehetséges ez az egész?



2013. okt. 25. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 10?
2013. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja bocs tényleg azt kihagytam hogy..ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK:) nem olyanokat mint az első.. előre is köszi..
2013. okt. 25. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hogy válaszoljak is ,simán játszhat a haverod flashes gépen liveon,de csak addig amíg nem bannolják. Ez lehet azonnal és lehet soha. A fene tudja mi szerint szűrik ki.
2013. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát eddig elv nem történt semmi csak mondta hogy ha én is szeretnék ilyet akkor elintézi csak parok h szétcseszik az xboxom..
2013. okt. 25. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menjél bele, mert oké hogy a haverod flashelt xbox-al tud live-t használni de kitudja meddig. Egyik haverom is játszott online flashelt géppel elég sokáig valami 3 hónapig tudott vele igaz ő eredeti játékokkal játszott de ha flashelt ban akár eredeti a játék akár nem. Viszont nem eredetivel is játszott hónapokig kb és nem volt semmi. Azthiszem a flashelés óta kb 10 hónap telt el mire banolták. De amúgy ismerek valakit aki már 2 éve live-zik és nem bannolták.

Szóval fene tudja mi alapján szűrik ki ezeket, ha ragaszkodsz az online játékokhoz akkor felejtsd el a falshelést. Ha nem akkor csinálhatod csak bármikor banolhatnak.

2013. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én haveromat 2 év után kapott bann-t.

Ahogy már írták is,nincs garancia arra hogy,esetleg azonnal, vagy pár hónap esetleg 1 év után ne akadj bele egy bann hullámba.

2013. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt nem tudom,l hogy ez hogy megy, de meg lehet csinálni ,hogy a gépet úgy használod mintha kettő lenne, az egyik flesh-elt, a másik nem. Így tudsz tört játékokkal játszani és live-ozni is bann nélkül.
2013. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
NE játssz flashelt/JTAG/Rgh zott géppel se LIVEn, mert ha elkapnak, veheted újra a gépedet, mert tudtommal a bann mellet, valahogy lezárják a gépedet is.
2013. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!