Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D TV-nél ez normális dolog?

3D TV-nél ez normális dolog?

Figyelt kérdés

3D előtt így fest a kép:

[link]

3D után a bal szem ezt a képet kapja:

[link]

3D után a jobb szem ezt a képet kapja:

[link]


A gond az vele, hogy a bal szem megkapja a jobb szemnek szánt képet, részben alacsony átfedettséggel és ez fordítva is így van...

Nem tudom, hogy a készülék küldi rosszul a képet vagy a szemüveg nem tudja normálisan feldolgozni. Ez a hiba egy egy másik tv készüléknél és egy másik típusú szemüvegnél is előjött, de a gyártó egyezik mindkét esetben.



2013. okt. 27. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt tv nezeskor is tapasztalod ,vagy csak amikor a tesztfotokat csinaltad ? Mert ezek ugy allitjak elo a 3d elmenyt,hogy 1/120-ad mp ig egyik szemnek,majd 1/120-ad mp ig a masik szemnek szant kepet sugarozzak . Egy fenykepezo zarsebessege ettol alacsonyabb, igy allokepen lehet ez az "athallas" .
2013. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Az Avatarban többször tapasztaltam. Perspektívával tudom korrigálni, de akkor a hatásból veszítek...
2013. okt. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!