Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani tabletet az...

Tudnátok ajánlani tabletet az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Van egy régi laptopom, de sajnos már rossz a hűtője is, állandóan kikapcsol, az akisja is rossz már stb, de viszont én eddig is csak képek, zenék, videók tárolására, szövegszerkesztésre stb-re használtam, viszont laptopra nincs pénzem, ezért jutott eszembe a tablet.


Szóval nekem olyan kéne, amin lehet netezni, képeket, videókat, zenéket stb tárolni, illetve tudok bele írni (történeteket írok), valamint esetleg jó lenne, ha fényképezni is tudna, és bővíthető memóriával rendelkezne, és jó hosszú ideig bírná mind akkumulátor-ügyileg, mint maga a gép (úgy értem, strapabíró lenne).



Nem akarok rajta se játszani semmi, tkp majdnem egy telefon tulajdonságai kellenének, viszont nagy kijelzővel, ezért nem telefont veszek.


2013. okt. 27. 16:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és wifi is kéne rá az utazások miatt.
2013. okt. 27. 16:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Tableton kínszenvedés hosszabb szövegeket írni. Vegyél másik laptopot,többet ér mint bármelyik tablet.
2013. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tableten írok szövegeket, semmi bajom vele, csak egy jó szövegszerkesztő program kell hozzá és egy külső billentyűzet. Nekem Asus Memo Padom van, ilyen: [link]
2013. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már külső billentyűzetet is használsz hozzá akkor meg végkép nem értem miért nem laptop.
2013. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A külső billentyűzetemet 1 dollárért rendeltem ebayről (igen, olcsó kínai, de azóta megvan, hogy kijött ez a tablet, és semmi baja), maga a gép meg asszem 40 ezer körül volt. Laptopot nem kapsz ennyiért, legfeljebb használtan.
2013. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb mennyi pénzd szeretnél rákölteni? Mert az igényeid alapján neked egy 10.1 colos lenne ideális, abból szerintem a legolcsóbb normális tablet: [link] . Nem túl olcsó de egész jó, csak az akksija kb 6 óráig bírja. Vagy egy kicsit olcsóbban [link] . Hét colos tablet ami olcsó és jó [link] vagy amit előttem mondtak a [link] . Ha a legjobb ( és legdrágább) kell, akkor [link] vagy [link] .
2013. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
At utolsó csak a legdrágább,de közel se a legjobb.
2013. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért nem laptop, mert nincs annyi pénzem rá, és igazából tényleg főleg csak adathordozásra kéne + net (ha lehet).


Hát, nem szeretnék sokat költeni, max olyan 30 ezret.

2013. okt. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!