Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az kivitelezhető lenne-e hogy...

Az kivitelezhető lenne-e hogy én valami olyat szeretnék karácsonyra ami mondhatjuk, hogy majdnem vagy belefér a zsebembe és tudom magmammal hordozni van rajta net tudok rajta msnezni? Lehetőleg olyat aminek megfizethető ára van. ötltek?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék ilyet mert Soproni vagyok és Győrbe kell feljárnom vasárnaponként edzésre és jóljönne a vonaton...
2009. nov. 14. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt sok mobiltelefon tudja,igen lehet vele MSN-ezni is meg akár SKYPE-olni is .Nekem N..ia E 51 -esem van ,ezek simán működnek rajta.
2009. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
valami olcsóbb PDA
2009. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy iPod Touch. Bár az nem a legolcsóbb dolog. Viszont szörfölésben verhetetlen!
2009. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy Nokia 5800. Az is tud mindent, és egész jó áron be lehet szerezni.
2009. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik mobilon tudsz msn-ezni, amire lehet java alkalmazásokat tölteni. Csak nyilván pénzbe kerül, de mostmar olyan jó díjcsomagok vannak, hogy igazából nem megterhelő anyagilag. Szóval nézz ki egy olyan mobilt, amin kényelmesen tudsz gépelni, tölts le hozzá egy megfelelő alkalmazást, és ennyi. :) (én egy sima Sony Ericsson k770-nel szoktam netezni út közben, most is arról írok)
2009. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. nov. 14. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!