Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akarok venni a fiamnak karácso...

Akarok venni a fiamnak karácsonyra egy laptopot, és azt mondta, hogy csak netezésre használná. Hol tudok venni internetezésre használatos Laptopot, olcsón?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
laptop. hu, notebook.hu, ilyesmik. De akár Auchanban, vagy a Tacskóban is vehetsz. Kb. 100 000 Ft körül kalkulálj.
2013. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én azt hittem, hogy olcsóbb egy olyan laptop, ami csak internetezésre való... Egyébként mi a különbség a netbook a notebook és az ultrabook között?
2013. okt. 30. 22:26
 3/4 Light87 válasza:

Üdv!


Küldtem privátot!

2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A netbooknak kisméretű kijelzője, és annál is kisebb teljesítménye van. Az tényleg csak netezésre való, de kis képernyőn netezni se jó.. Az ultrabook pedig ultravékony, ultraszép, igényes tervezésű és anyaghasználatú, nagy(obb) teljesítményű laptop. 2-300 000 Ft-tól felfele vannak az ilyenek. Egyébként azért írtam 100 000 Forintot, mert ha véletlenül mégis kéne valami funkció, akkor még van a gépben egy kis tartalék. És a HD filmek se szaggatnak. De ha tényleg csak olyan kell, amin eldöcög a böngésző, 40-50-60 000 Ft-tól kezdődnek az új gépek.
2013. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!