Milyen új TV-t vegyek?

Figyelt kérdés

Már nézegettem egy kicsit őket, de nem vagyok benne biztos, hogy melyik éri meg a legjobban az árát. Mindenképp 4-500.000,- ért és nem többért. A méret 139cm-esre gondoltam. Ami szerintem egyértelmű ilyen árban, hogy SMART illetve 3D funkcióval rendelkezzen.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 30. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen LG-t vegyél mivel az LG jelenleg a legjobb és legmegbízhatóbb TV gyártó a világon. Itt is van egy típus(kb az az ár, kapható: MediaMarkt, Extrem Digital, Euronics): LG 55LA860V . Smat, Cinema 3D(az összes 3b technologia közt ez a legjobb, legfejlettenn), 2 magos proci, fullHD, 800MHz képfissítés, 2D-3D átalakítás, +ajándék 50GB tárhely az LG Cloud-ban.
2013. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennyiért inkább samsungot vennék f7000 vagy f8000
2014. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!