Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyarországon van értelme...

Magyarországon van értelme 3D-s TV-t venni?

Figyelt kérdés
Itt az ideje lecserélni a régi TV-met és 3D-s TV vásárlásán gondolkozom. Tudom hogy Magyarországon nincs 3D-s csatorna, de hallottam hogy sok 3D-s tv-ben van 2Dről 3Dre való átalakító funkció, továbbá kaphatóak 3D-s bluray filmek is amiknek jó a minősége/3D-s hatása. Továbbá milyen 3D-s TV készüléket ajánlanátok amit érdemes lenne vásárolni.

2013. okt. 31. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha TV-zésre használnád, akkor nincs sok értelme.

De a Blu-Ray 3D tényleg nagyon jó.

Az átalakítós meg általában csak ront a képminőségben.

2013. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést inkább úgy lehetne feltenni, hogy érdemes-e olyant venni, ami nem alkalmas a 3D megjelenítésre.

A válasz, ma már nem érdemes.

Ez visszafejlődést jelentene.


Árban szerintem annyira kicsi a különbség, hogy már nem szabad megvenni a 3D-nél szerényebb készüléket. Hamarosan úgyis rájössz, hogy jó dolog a 3D. Akkor meg elég sokba kerül csak azért lecserélni és olyant venni amiben benne van ez a szerintem minimum elvárás.

2013. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!