Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a digitális...

Mi lehet a baja a digitális fényképezőnek?

Figyelt kérdés
Két éves a gép, nem volt túl sokat használva, de nem is állt egyhelyben. Egy hónapja akartam használni, és azt jelezte, hogy lemerült az elem. Ez oké, de azóta 100 féle új elemet raktam bele, és mindegyiknél bekapcsol, és jelzi hogy kifogyott az elem, és ki is kapcsol. Nem folyt bele semmi, kívül-belül tiszta a gép. Légyszi segítsetek, mert fontos lenne és másikra most nincs pénzem. Köszönöm.
2009. nov. 14. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát házilag csak annyit tudsz csinálni, hogy picit megkapargatod az elemtartóban az érintkezőket, hátha csak oxidálódott.

Ha ez nem segít, akkor szerviz, vagy kuka.

2009. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, de olyan tiszta belül, mintha most szedtem volna ki a dobozából:(

azért köszi.

2009. nov. 14. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elemeken kivül van benne egy gombelem, amit akkumulátornak ir ki. Órásnál azt is cseréltesd ki. Kb.400-at kér egy apró gombelemért.
2009. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen lehet a belső gombelem is, viszon nem minden típusnál van ez. Az lenne megfelelő ha valami szakszervizbe vinnéd, biztosabbat mondnak. Ha van ilyen ismerősöd akkor az még jobb.
2009. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!