Android fizikai billentyu problema. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Navon platinum tabla gepem, amihez hozza tudok csatolni kulso billentyuzetet. Par honapig semmi bajom nem volt vele, de kb 1 honapja olyan problemam akadt vele, ha lenyomom a h es a g betut, akkor h6 es g5 ot ir. Mindig ki kell torolnom, kulonben ig5y nezne ki. H6a valaki tudna, h6og5y h6og5yan leh6etne ezt a h6ibat kikuszobolni, kerem seg5itsen. Van mikor mag5atol h6elyre all, es normalisan mukodik. Arra g5yanakszom, h6og5y valamilyen billentyu kombinaciora reag5alh6at, de nem tudom melyik billentyu lenyomasaval. Virus irtot lefuttattam mar,de nem talal semmit. (Avast)

2013. nov. 1. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Please, van valakinek otlete?
2013. nov. 2. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoftverhiba. Nem képes rendesen kezelni a billentyűzetet. De lehet, hogy a billentyűzet ment tönkre. Én visszavinném ha garanciás. Úgy tudod letesztelni h mi a rosz, hogy ha támogat USB OTG-t, akkor szerzel hozzá egy kábelt és másik billentyűzetet rákötsz
2013. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, koszi a valaszt, most megint helyre allt magatol. Nem tudom mi a franc van vele, de rajottem mar, ha koto jelet hasznalok akkor atvalt valamit, es akkor csinalja ezt a hibat. Fogalmam sincs mit nyomtam meg, vagy magatol allt e helyre, de most megint mukodik rendesen.
2013. nov. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!