Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 37 cm-es tv-n, ami nem HD-képe...

37 cm-es tv-n, ami nem HD-képes, mennyire élvezhető a Hd adás?

Figyelt kérdés
Most rendeltük meg a Digi társbeltérit, abból is a HD-t, mert azt kötik be hamarabb, kérdésem, mennyire élvezhető az adás a 37 centis tv-n ami nem HD képes?
2013. nov. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Élvezhetetlen.
2013. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
63 centisen, az se hd-képes?
2013. nov. 1. 18:50
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs rosszul írtam

63 centisen?

Az se hd-képes.

2013. nov. 1. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a "nem HD képes" alatt hagyományos CRT tévé értendő, akkor azt mondanám, hogy ugyanolyan lesz a kép, mint egy jó minőségű, nem HD adás esetén.
2013. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem.


A HD nagy felbontású képet jelent, mivel a készüléked nem alkalmas ilyen felbontású kép megjelenítésére, ezért a tv-d saját felbontására konvertálja, persze a HD az HD marad, de pixelekben (képpontokban), fogod látni. Távolról nem annyira feltűnő, de egy 67 cm készüléket nem élvezetes távolról nézni, + a szemedet is rontja.

2013. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már miért rontaná a szemét? Pontosabban miért rontaná jobban, mintha az eredeti forrás SD lenne és nem HD?
2013. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem értem, köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!