Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Visszatérő, rendkívül idegesít...

Visszatérő, rendkívül idegesítő pendrive hiba. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Egy 2GB-os TakeMs márkájú pendrive-om hülyéskedik időről időre. Most végképp betette a kaput. Egy órája hibátlanul működött. Beolvas, másol, ahogy kell. Pár perce bedugtam, nem reagál (piros LED világít egyébként). Megpróbáltam még néhányszor, sokadjára szaporán villogni kezd, a Windows sikertelenül keresi az illesztőprogramot. Kihúzom, majd miután újra bedugom, ismét villog (csak lassabban) de nem történik semmi. És most ez így is maradt.

Sajnos nem ez az első eset, de a 8 gigás pendrive-om is most adta be a kulcsot, így szükségem lenne erre is.



#hiba #pendrive #take ms
2013. nov. 2. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ügyelj arra hogy a szelektív gyűjtőnél az elektronikai hulladék kategóriába kerüljön.

Egyébként rákerestem, ennél a márkánál gyakopri az általad leírt hiba.

Nem minden eszköz bírja a hotswap terhelést.

Ha veszel egy újat, eltávolítás előtt a gépen válaszd le, csak akkor húzd ki ha a gép azt jelzi hogy rendben van.

2013. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha formázás után is szarokodik, akkor csak magadat szívatod azzal, hogy a megbízhatatlan pendrájvot nem dobod ki azonnal.
2013. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van! Hamarosan (nem is annyira) érzékeny búcsút veszek narancsszínű haveromtól. Nagyon elegem van, itt az ideje a beruházásnak. :D
2013. nov. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!