Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy LG 42LM640S típusú...

Van egy LG 42LM640S típusú Smart led TV-m. Néha megjelenik tévézés közben egy menüsor a bal felső oldalon a tv tulajdonságaival (kép). Ha kikapcsolom OK-kal akkor is 10 percen belül megjelenik újra. Hogyan lehet végleg kikapcsolni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 2. 11:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem érkezett válasz, de hátha más is járt így, ezért megválaszolom magam. Megkérdeztem az eladót, akitől vettem, és megmutatta hogy kell kikapcsolni a reklámot. - beállítások - Opció - mód beállítás: itt kell választani a "bolti bemutató" helyett az "otthoni használatot".
2013. nov. 15. 18:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó hogy megválaszoltad magad mert én is most akartam biztos lenni benne.

Délután próbáltam de nem voltam biztos benne hogy sikerült mert sietésben voltam.

Az volt a fura hogy eltűntek a képi és hang beállítások de azokat újra be lehet állítani, és nincsenek az idegesítő reklámok.

2016. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!