Most vagyok 7. -es . És ballagásra notebookot vagy tabletet vegyek? Amelyiket válasszátok írjatok hogy miket javasoltok . Én samsung laptopot szeretnék . Tabletből pedig Ipad / samsung tab!?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 18:38
 1/8 anonim válasza:
47%
Inkább tedd félre a pénzecskédet,és nézd meg majd ha továbbtanulsz,vagy majd ha elkerülsz ottholról akkor szükség lesz rá .Ha hasznos volt kérlek ne feledd a zöld kezet. :)
2013. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ballagásra ipad-et vettem magamnak. De, akármelyiket választod, notebook vagy tablet, NE vegyél galaxy tabot. Gyenge, igénytelen és nagyon túl van árazva. Nem tudom hogy mik a terveid, azt vedd meg, amelyiket jobban ki tudod használni. Nekem az ipad tökéletes választás volt.
2013. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tablet, akkor iPad vagy Nexus, esetleg valamilyen Win8.1-es, de az már más kategória. Ezeken kívül minden mást elfelejtetsz, Samsung, Sony, akármi más Androidos nem tudja megközelíteni a Nexusokat.
2013. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Most vagy hetedikes? Egy év nagy idő a számítógépes világban, kár előre a konkrét típusokon agyalni, mert addig lesznek újak is.

A középsuliban szükséged lesz valószínűleg olyan gépre, ahol szöveget is tudsz kényelmesen szerkeszteni,excelt használni stb ezért, ha összejön annyi pénz, én a helyedben legalább notebook-ot vennék.

2013. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!Én most rendeltem meg egy iPad Mini-t.Most vagyok 9.-es,és most jött el az a pillanat,hogy szükségem van rá.Pl. csinálom a műszaki rajzot,akkor nehogy már ott legyen előttem a gép,vagy laptop kijelző,szépen elvonulok az íróasztalomhoz,oda teszem magam mellé az iPad-et és közben tudok néha arra is figyelni,mert ugye nincs semmilyen zaj,és még tudok a rajzra is figyelni.Jó dolog egy tablet.De ha nincs semmilyen számítógéped,akkor notebookot vegyél,mert mégis többet érsz vele,mint egy iPad-el.Vegyél egy Notebookot szerintem.Ha meg megkezded a középsulit,akkor meg mehet az iPad!Én azt ajánlom,ne vegyél anroidos tabletet.Csak Apple!Az a minőség!
2013. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:10 örülök, hogy akad a gyk-n elvakultságtól mentes, őszinte hozzászóló az ipadokkal kapcsolatban. Egyet értek az érveiddel. Nálunk van otthon egy elég kezdetleges számítógép, hát nem áll a helyzet magaslatán, de excelezni lehet rajta. Én is idén lettem kilencedikes, ipad 4-et vettem, mert majdnem minden nap beviszem az iskolába, hatalmas segítséget nyújt. A minőséggel semmi probléma nem volt. Sokan állítják, hogy az apple-nél csak a márkát fizeted, de gondolj bele: egy galaxy note 3 csupa gagyi műanyag, és a hardver ellenére még mindig akad, és az ára annak is 200000 körül van, mégis silányabb minőségű mint az apple cuccok. Droidot ne vegyél ha iskolához kell, mert iosra sokkal több profi, kifejezetten iskolához/munkához készült app van. Az androidnak annyi az előnye, hogy tudsz kalózkodni. Most egy nem túl drága, de hsználhatónlaptop, kb 110 ezer forintért, és középsuli elején ipad mini 2 vagy ipad air. Talán a mini 2 jobb mert olcsóbb és könnyebben hordozható, hidd el kelleni fog.
2013. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ipad Air az a csucs..
2013. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még nincs géped laptopot vegyél,szélesebb palettán lehet használni

Ha már van,akkor ipad

2013. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!