Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tabletről?

Figyelt kérdés
WayteQ xTAB-79qci Android tablet (7,9” IPS, Quad-Core, WiFi)

2013. nov. 5. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a méretben nem sok konkurense van
2013. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kimondottan a méretre szólt a kérdésem, hanem a tudására....
2013. nov. 5. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

No ez az, amire hardver alapján azt mondanám, hogy vedd meg, mert játékokkal, nem lesz nyűgje, lagolni nem fog (annak ellenére, hogy azért azt szögezzük le, a Mali400MP4 GPU nem egy mai darab, van ennél már jóval erősebb is, de 533MHz-en járatják elvileg, wayteq nem tudom, mit mókolt... így valamivel jobban teljesít, mint az RK3066-ban), Szal igen... a wayteq árulja, így már elgondolkodtató, valamit mindig sikerül elszúrniuk. Eredetit egyébként úgy szólítják, hogy Chuwi V88HD, no azt merem ajánlani, ezt nem. Sőt ha már a V88 sorozat, akkor inkább ajánlanám a HD helyett a V88S-t, s még inkább a V88-at! Ha ez a hardver kell, akkor pozitív visszajelzéseket kaptam, az Alcor szintén brandelt 7.9 colos csodájáról (értsd ugyanaz a forrás, szal az is vagy chuwi vagy widow&yuandao stb.) ez konkrétan az Alcor Q813I ára jóval feljebb van, de ez a V88-nak felel meg nem a már halálba "faragott" V88HD-nak! Ha bevállalós vagy, akkor keress hardveraprón chuwi-t, ha nem, s nem jöhet szóba az Alcor, akkor próbáld meg, hátha... s ha így tennél, akkor számolj be róla privátban, köszi!

A V88-ban és az Alcorban az a jó, hogy működik rajta a multiwindow, azaz egyszerre több ablakot is nyitva tudsz tartani, hasonlóan, ahogy az windows/linux stb. oprendszereken megszokott. Itt egy videó, miként is képzeld el: http://www.youtube.com/watch?v=fq3M2yuQxvM&feature=share&lis..


Alcor alapba ezt nem támogatja, csak a chuwi, de megoldható úgy, ha ráteszed a chuwi firmware-ét.

Én egy V88S-t teszteltem több mint egy hónapig. Tökéletesen megfelel akár játék, akár net, stb.

A felbontás annyi, amennyi, nem túl nagy, de még elfogadható, ebben a méretben nincs nagyobb, az ipad mininek is ekkora a felbontása. Chuwinak megfelelőek a színei, kellően élénkek, fényerő rendben van, akku idő, baromira korrekt, kb. 7-8 óra netezés mellett, 4-5 óra játékkal. A wayteqben 4000mAh-s akku van, szemben a chuwival, amiben 5000, így ha nem szúrtak el valamit nagyon a "wayteq laborban", akkor a kb. 1.5-2 órát vonj le a chuwi akku idejéből, az a reális a wayteqnél.

2013. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!