Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az olcsó dvd lejátszók közül...

Az olcsó dvd lejátszók közül melyik márka jobb, pl orion, millenium, philips, lg stb, és melyik az, amit nem érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát a Tesco ban az Orion és a Millenium Technika szokott a legolcsóbb lenni.5000-10000 ft.Minőségükről annyit hogy elég gyengék.Nekem már volt mindegyikből de többet nem veszek.Kb annyit érnek mint az áruk. A Philips Lg Sony Samsung azok már elég jó minőségűek és árban is jók.

Ja nekem most egy Samsung van kb 2 éve és tökéletesen működik.

2009. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

teljesen mindegy.

nekem már évek óta eg abszolút noname kis vackom van, 3500.- ft volt és a mai napig tökéletesen üzemel.

ha egyszer elromlik, - mert éppen úgy el fog romlani, mint bármelyik másik- akkor is a legolcsóbbat veszem meg.

ennek több előnye is van:

- az olcsó noname cuccok nem finnyásak, lejátszanak bármit, nem válogatnak a lemezek között

- ha elromlik, szívfájdalom nélkül dobom a kukába és veszek egy újat

2009. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Telyesen mindeggy, nagyrészük keleten készül szoval egy lére mennek. Annak ellenére hogy olcsók kifoghatsz olyat is ami évekig elmegy. Nekünk kb 3 éve üzemel, és elégedettek vagyunk vele.
2009. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval számítsak arra, hogy 1 évet se bír ki az olcsó? És a drága nem játszik le bármilyen cd-t? De mégis inkább orion, lg, vagy melyik?
2009. nov. 16. 08:46
 5/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Én nem azt mondtam hogy rosszak csak én 2 olcsó készülékkel is pórul jártam.Ez meg nem igaz hogy a drágább nehezen veszi be a lemezt.Csak azt nem veszi be ami nagyon karcos.Ezért is jobbak és tovább bírja az olvasó fej mint más készülékeknek amik minden sz*rt bevesznek és hamar tönkre megy a fejük.Te tudod te ha minden képen ilyet akarsz venni akkor az Oriont ajánlom mert talán még az egy jó márka és olcsó is.

2009. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pioneer-rom volt, egyik legdrágább tip. félév alatt megadta magát, szervíz, 1 hó után csereutalvány kérésre kitöltve, majd a létező legolcsóbb névtelen választása, kb.3 éve műkszik. Ha elromlik, kuka és ...újra, hasonló.
2009. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"...minden sz*rt bevesznek és hamar tönkre megy a fejük..."

legalább ne beszélj hülyeségeket!

az optikai leolvasónak teljesen mindegy, hogy milyen állapotú a betett lemez, mivel fizikailag nem érintkezik az adathordozóval!

2009. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

első vagyok.

"az optikai leolvasónak teljesen mindegy, hogy milyen állapotú a betett lemez, mivel fizikailag nem érintkezik az adathordozóval!"

Inkább te maradtál volna csendbe!!

Azt egy szóval se mondtam hogy fizikailag érintkezik de ha nem megfelelő állapotú Cd dvd t teszel be ugyanúgy tönkre mehet a fej és akkor dobhatod ki a kukába a dvd lejátszót.

Ja és ha néha elolvasnád a használati útmutatót abba bele van írva hogy hogy kell rendeltetés szerűen használni a Dvd lejátszót és akkor nem írnál ostobaságokat.

2009. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

nézd kedves barátom, most nem állok neki elmagyarázni, hogy hogyan is működik az optikai leolvasó és miért mindegy neki, hogy milyen állapotú a betett adathordozó.

legyen elég ennyi, hogy mint rádió tv szerelő, elég sok dvd lejátszóval találkozom és hidd el, elég alaposan ismerem a működéi elvüket.

volt a kezemben éppen elég fejhibás cucc, de olyannal még nem találkoztam, ami attól ment volna tönkre, hogy a betett lemez karcos volt...

2009. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a használati utasítások bizony elég gyakran tartalmaznak hatalmas ostobaságokat...
2009. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!