Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Le tudja nekem valaki masolni...

Le tudja nekem valaki masolni a gta5-t? Le lehrt egyaltalan?

Figyelt kérdés
Ha valaki ebbe tudna segiteni az nagyon jo lenne, baratomnak akarnam szulinapjara adni. De eleg borsos az ara szeitem annyit nem is er.... Valaki ha le tudna masolni esetleg akinek megvan vagy tudna bben segiteni kerlek irjaok!!!!!
2013. nov. 6. 14:26
 1/1 anonim válasza:

másolni nem hiszem hogy lehet. De attól fügetlenűl lehet irni. énis úgy játszok vele ncore-on fent van és már a megjelenés napja elötti napokon már játszottam rajta :D.

(amúgy sztem megéri és hát internettel szorakoztatóbb lenne mert tudsz feltőlteni képeket meg látodd a versenyeknél hogy te milyen időt mentél azaz össze tudod hasonlítani az eredményeidett mindenkivel stb.)

[link] amúgy azthiszem hogy ezen az oldalon lehet megrendelni másoltan a játékott így csak 1000 dorint/cd (de mivel a GTA 5 2cd és így 2000-ezer forint lesz)

2013. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!