Pekkerke kérdése:

Ps vita vagy ps3?

Figyelt kérdés
Néha utazok és jól jönne 1 vita de ps3-ra vannak CoD-ok,Assassi'n Creedek, Last of Us-(elvileg világ legjobb játéka) Battlefield 4, Gran Turismo 5-6 stb. Szerintetek mit vegyek? Vagy mind 2 őt? Multizni is szeretnék!

2013. nov. 7. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem PS3 van és most gondolkodom vita vásárlásán.

A helyedben én PS3-at vennék. A vitára egyenlőre sokkal kevesebb játék van és azok is valamennyivel gyengébbek a ps3-asoknál. ha csak néha utazol akkor szerintem nem fog hiányozni a vita. Ráad az aksija miatt max 2-3 óra intenzív játékkal számolhatsz. Ha lemerül meg ugyan ott vagy.

Emellett anyagilag is jobban jársz a PS3-al. Többet kapsz a pénzedért. Vitához kell memkártya és mivel hurcolod egy tok, védőfólia stbstb sem árt...

2013. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
utazás közben elég egy normális középkategóriás teló, amit magaddal viszel. PS3 szerintem is
2013. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vitát csak akkor vegyél ha nincs semmi más amivel szórakoztathatnád magad utazás közbe...


Ps3 jobban megéri vita drága mint állat

2013. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

PS3.


Vita sem rossz, de nincs rá túl sok hardcore játék. Eladások sem a legjobbak, míg PS3 pont az ellentéte. Nagyon mennek az eladások, most novemberbe lépte át a 80 milliós eladást, játékokból is folyton jönnek ki az újabbak és jobbak, illetve egy "asztali" konzol csak komolyabb, mint egy hordozható.

2013. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban felkapnák a vitát ha törhető lenne a konzol [de ha olyan kevés game van rá akkor se lenne annyival több vevő]
2013. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ps3 és utána egyszer valamikor 1 vita
2013. nov. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!