Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tölti be az IPTV az...

Miért nem tölti be az IPTV az EXTRÁK menüponton belüli dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég váltottunk a T-Home IPTV módra TV nézés szempontjából (internetet is rendeltünk hozzá) az lenne a problémám,hogy eleinte facebookoztam is rajta és az EXTRÁK menüponton belül mindent megnéztem,akkor még minden rendben volt, de most újra szerettem volna megnézni,de "Betöltési hibát" ír ki az EXTRÁK menüpontnál mindegyikre! Miért? Mi lehet a gond amiért ezt csinálja? Erre szeretnék választ kapni,és nem Google a barátod hozzászólásokat, mert a Google nem dobott nekem hasznos válaszokat ki! Előre is köszönöm!:)

2013. nov. 7. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnyomtad a kék gombot?

IPTV interaktív alkalmazások .

2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoftver és/vagy hálózati elérés probléma.

Jelentsd be az ügyfélszolgálaton,cseréljék/ellenőrizzék le.

Egy héten belül ugyanazon városban,különböző házaknál pont ilyen problémák voltak.

2013. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen kék gombbal csináltam!:) Rendben köszönöm.:)
2013. nov. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!