Pflegerin kérdése:

Hogyan lehet a Colorovo CityTab 1.1 tabon a hard resetet elindítani?

Figyelt kérdés

A kisebbik lányom addig próbálkozott a képernyőfeloldó ábrával míg a készülék lezárt. Mondhatom a nagylány -akié a tab- nem örült neki. Nekiültem hát, hogy megoldom. Aha a gyártói webcímen, ami a dobozon is szerepel semmilyen adat nincs róla! Jöhetnek más megoldások. Jöttek is.

Először írtam a boltnak, akitől vettem, azt mondták szólnak a szerviznek és várjak türelemmel. Eltelt 90 nap azóta, semmi. Egyetlen szerencséjük ezért a nemes tettükért az, hogy távol vannak tőlem nagyon.

Elvittem egy telefonoshoz, ők két napig ültek rajta, elvitték a ,,nagy gépre" is, semmi.

Elvitték egészen szlovák Komáromig semmi.

Ismét hazakerült és egy ismerősöm javasolta, hogy googlézzam be a nevét és hogy hard reset.

Azóta tucatnyi fórumot átlapoztam, persze két sor után mindig más a téma!

Elegem van. A nagyobbik lányom imádta ezt a tabot, és még garanciálisan itt porosodik, összesen ha 8 napot használta. Szóval, ha valaki tudja, hogyan kell ezen a típuson ezt a problémát megoldani az kérem jelezzen!

Köszönöm előre is! ...hátha...



2013. nov. 7. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!