Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen a Sony-DVX900 típusú...

Milyen a Sony-DVX900 típusú videókamera? Most akarunk venni egyet, van ilyen használtan 28. 000 ftért. Az jó ár? Mennyire megbízható gép? 16 megapixeles. Jó felvételeket készít?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Úgy néztem, hogy a 28e Ft az kb. reális ár, (még jobb, ha 25ért odaadnák.. az akku állapotán sok múlik..)

Én személy szerint nem bízok az sd-kártyára rögzítő kamerákban, szerintem nem megbízható az adatok ilyen tárolása. Inkább a miniDV vagy a merevlemezes felvételt pártolom...

a 16 megapixel csak interpolált (nem valós) képfelbontás, de nincs is rá szükség.

2008. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg ne vedd! Ha már elkéstem, akkor rájöhettél, hogy az se nem sony se nem videokamera!

A legjobb indulattal is csak ócska webkamerának hívható.

A gép nem ér semmit, semmire sem jó, a 16 MEGA PIXELS felirat (csak összevetésként: egy Nikon D3 'csak' 12megapixel de az ára 1 millió forint körüli) ugyan szerepel a gép vázán, de alatta ici-pici betűkkel a következő is megtalálható: interpolated (ez magyarul annyit jelent, hogy a valódi képet a kamera szoftvere felnagyítja, kb. úgy, ahogy az ember egy rajzprogramban teszi)

. A kamera CCD érzékelője valójában 3mpixel körüli, optikai zoom nélkül, csak digitálisan lehet közelíteni a témára, a hangja kattog és serceg és egyáltalán semmi köze a sonyhoz.

2008. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi,nem vettük meg szerencsére. Párom kipróbálta és tényleg nincs rajta optikai zoom, úgyhogy nem is vettük meg.
2008. aug. 7. 14:28
 4/4 anonim válasza:
A kamerával készített képek belső információja alapján ez egy Syntek taiwani chipes kamera. A Sony saját Memory Stick memóriakártyáját használja, ez a kamera pedig SD-s. Az eredeti japán microchipes Sony kamerákkal kapcsolatba lehet lépni a földönkívüliekkel, ezzel a kamerával nem hiszem, hogy ez lehetséges lenne. Egyébként is utálom a Sony-t!
2010. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!