Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műholdas Tv bekötése? Nem...

Műholdas Tv bekötése? Nem vagyok járatos benne.

Figyelt kérdés
Lenne egy parabola antenna, vennék beltérit (milyen van ami olcsó de van rögzítési lehetősége is), és úgy olvastam ha megfelelő szögbe állítom az ASTRA műholdra akkor jópár ingyenes csatornát tudok fogni. Szolgáltató gondolom akkor nem kell hozzá. Honnan tudhatom hogy megfelelő szögbe állítottam? (nem veszek mérőeszközt)
2013. nov. 13. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakember vagy műszer nélkül nehéz lesz!
2013. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi valamire való ingyenes adó nem létezik csak hulladékok. Ha csak azért akarsz venni akkor felesleges pénzkidobás.
2013. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De szolgáltató nélkül is menne egy sima műholdvevő beltérivel? Megjegyzem nem akarok újat venni.
2013. nov. 13. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Menne persze csak értelmetlen.
2013. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen értelmetlen. Attól függ, mit akar nézni. Az Astra műholdon pl. rengeteg a német adás, ha érdekel, akkor miért ne. Ahhoz, hogy ezeket nézd, nem kell szolgáltató, csak beltéri. Persze csak a kódolatlan adásokat tudod majd nézni.
2013. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!