Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy flashelt xbox360-am...

Van egy flashelt xbox360-am és (folytatom)?

Figyelt kérdés
...lehet-e rajta Live-olni? úgy értem Fifázni másokkal online? (online season) mert úgy hallottam h nem lehet pedig egyszer PES-eztem flashelt xboxon egy hónapos ingyen live-al!?

2013. nov. 14. 14:38
 1/7 anonim válasza:
Igen, de attól függ, mikori a gép, és a chip. ennél többet nem tudok, bocsi...
2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amint fellépsz bannolnak liveről,vagy is nem téged hanem a konzolodat bannolják,de ha megbánod asszem lehet valahol unbant kérni :D
2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak mert nekem elég sok ismerősöm mondja, hogy elég ha a játék eredeti, mert nekik mükődik, xbox livoznak eredeti fifán meg ilyenek, azért kérdem:\
2013. nov. 15. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
elméletuleg lehet de kell csinálnod egy szûz profilt amivel csakis eredeti játékokat futtatsz, sõt profilváltás esetén ha ugye másoltjátékos profillal akarsz játszani nem árt ujra indítani, ha ezeket figyelembe vesszed akkor nagy eséllyel nem kapsz flaget vagy bant, de elég kockázatos ha a profilt bannolják a liveot bukod mármint az elõfizetést, ha a gépet bannolják akkor nincs tõbbé live ès nem is tudod frissíteni majd a dashboardot ha kellene, szóval elég kockázatos.
2013. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es ha peldaul letorlok minden profilt es csinalok csak egy olyat amivel csak eredetikkel jatszok akkor mi van?
2013. nov. 16. 07:32
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy most azt nem értem hogy az xbox live bannol vagy a gold????
2013. nov. 16. 13:52
 7/7 Gamer0 válasza:
hogy lehettek ennyire sötétek a microsoft úgy figyeli hogy minden boxnak van egy száma ha pl 3.0 a flash neked 300 a számod és ha jön a bann hullám ami tavaly november óta nincs akkor is csak lehet hogy elmegy a flash de nem biztos és soha többet nem tudsz live ozni
2013. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!