Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4-nél is kötelező feltelepít...

Zlevii kérdése:

Ps4-nél is kötelező feltelepíteni a játékokat a merevlemezre?

Figyelt kérdés
Mármint nem lehet a lemezről futtatni mint pl. az x360-nál vagy fell kell telepíteni mint az xbox one-nál ?

2013. nov. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Lesz telepítés, de más lesz a technológia mögötte, mint PS3 esetén. Nem teljesen sikerült felfognom, de itt csak valamiféle cache-lés lesz, és lehet nem is fogja foglalni a helyet, de nem nagyon értem.

De ha foglalja a helyet az sem baj, 500 gigára elfér pár játék, még ha az összes játék esetén 40 gigát kell telepíteni, mint a Killzone esetén akkor is több, mint 10 elfér, idővel meg nem lesz gáz, itt nem az van, hogy egy órát kell várni amíg feltelepíti és addig nem is játszhatsz, játék közbe megold mindent. Killzone esetén pl. berakod a lemezt és 3 percen belül már játszhatsz is. És ez nem 3 perc töltés, csak van egy 1,5 perces videó, meg a menübe ahogy mászkálsz az is bele van számolva, töltési képernyő mondhatni nincs is.

2013. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. ps3on sem a teljes játékot telepíted hanem csak 1 kis részt (csak a fogalom pontosítása és kötekedés végett XD)


2. Ps4nél is lesz de azt mondták hogy "nem kell végig várni" fut majd a háttérben addig játszhatsz.

És sztem ps4 nél is maradnak 0-5-10gb már ami kérni fogja

2013. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Killzone esetén 40 gigát kell telepíteni, BF4 esetén szintén 40 giga, AC IV esetén 20 giga.


Tehát a grafikailag top játékoknál elég elterjedt lesz a 40 giga, a "közepes" játékoknál meg a 20 giga lesz kb belőve célnak.

2013. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te most a psn es telepítésre gondolsz?
2013. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,én mos arra gondolok hogyha megveszem a játkot,feltelepítem és utána már nem is kell a játék,mmint maga a lemez és hogy az a 40giga a merevlemezen foglalja a helyet nem pedig vmi felhőben
2013. nov. 15. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:

3#tól kérdeztem :D

Mert nekem a Battlefield 4 ps3on csak 2gb kell telepíteni a lemezről

Ac4 black flag be meg 5gb durván

2013. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


PS3-on lehet, de PS4-ről van szó.

2013. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!