Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A problémám a következő: van...

A problémám a következő: van egy laptopom. A gép nyár közepén lett véve, akkor még Far Cry 3 és társai gond nélkül futott rajta, most viszont egy alacsony gépigényű játék 256 színben is akad, legalacsonyabb beállításokkal. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

(Intel Pentium B970 processzor @ 2.3Ghz, GeForce GT 620M 1Gb, 4Gb DDR3 Ram)

A gép nyár közepén lett véve, akkor még Far Cry 3 és Assasin's Creed 3 gond nélkül futott rajta, most viszont egy kimondottan alacsony gépigényű játék 256 színben is akad, legalacsonyabb beállításokkal. A gép volt szervízben 08.28-án, csapágyos volt a processzorhűtő, amit kicseréltek(ha ez esetleg kapcsolatban van vele)

Mingig kikapcsolom a gépet, soha nem hagyom bekapcsolva, karban tartom, egyszerre nincs rajta sok játék (maximum 3)

Ha valaki tud segítsen, előre is köszönöm a válaszolóknak ! :)



2013. nov. 14. 22:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, hogy ez már 1 hónapja így van, biztos nem az a baj, hogy egy-két játék rosszul van optimalizálva, más a baj.
2013. nov. 14. 22:19
 2/8 anonim ***** válasza:

"csapágyos volt a processzorhűtő"


Az már bőven elég ok arra hogy hazavágja a procit.


"Mingig kikapcsolom a gépet, soha nem hagyom bekapcsolva, karban tartom"


A karbantartás leginkább a hőcserélők portalanítását igényli, gondolom ez elmaradt. Ha bedugulnak a légcsatornák, az elégtelen hűtés miatt a rendszer utasítja a processzorhűtőt nagyobb teljesítményre, ami így egy idő után tönkremegy és a túlmelegedett CPU károsodhat.

2013. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogyha augusztus 28-án volt bent szervízben nem takarították ki, hogy két hét múlva újra döngicséljen.

Mindenesetre köszönöm a válaszodat, még annyit szeretnék kérdezni tőled, hogyha felküldöm, milyen panasszal tegyem ?

Plusz még azt, hogy igaz-e, ha megvan a garancia és 3-szor hibásan küldik vissza, kapsz egy új gépet, mert ezt hallottam egy informatika sulit végzett ismerősömtől.

2013. nov. 14. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:

"megvan a garancia és 3-szor hibásan küldik vissza, kapsz egy új gépet, mert ezt hallottam egy informatika sulit végzett ismerősömtől."


A mesében sincs ilyen. Illetve max ott, pl. a medvének kicserélik. De neked nem.

2013. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem hinném, hogyha augusztus 28-án volt bent szervízben nem takarították ki, hogy két hét múlva újra döngicséljen. "


Az nem garanciális hiba.

2013. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem azért indítottam a témát, hogy viccelődj, hogy "a medvének kicserélik"

Ha nem azért kommentelsz, hogy segíts szerintem akkor semmi keresnivalód sincs

2013. nov. 15. 18:24
 7/8 krisz996 válasza:
én vírusra gyanakodnék legjobb lenne ujra rakni az operációs rendszert...
2013. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha nem azért kommentelsz, hogy segíts"


Szerettem volna a tévképzeteid eloszlatni.

De úgy látom makacs vagy, itt csak az a válasz jó amit te szeretnél annak hinni.

2013. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!