Akinek van PS3-ja annak mennyi idő volt maximum, ameddig bekapcsolva volt? Típust is írhattok.

Figyelt kérdés
Én most vettem 1 Super Slimet, de 12óra bekapcsolás után most kikapcsolt, lehet, hogy végzett a letöltéssel és azért, de nem tudom, lehet, hogy nem bírja. Nem voltam kb az utóbbi 8 órát a gép közelében.
2013. nov. 15. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam már nem egyszer fordult elő hogy estefelé játszottam majd elfelejtettem kikapcsolni és egész éjjel ment. Másnap olyan 10 körül keltem akkor vettem észre hogy bekapcsolva maradt. 160GB Slim
2013. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

24 óra is volt már, bírja, azzal nincs gond.


Neked millió ok miatt kikapcsolhatott. Ha megy a letöltés, akkor be lehet állítani, hogy letöltés és telepítés után kapcsoljon ki. Vagy be lehet állítani, hogy ha X órán keresztül nem nyúl hozzá senki, akkor kapcsoljon ki magától. Illetve néha leszokott fagyni a PS, bár csak a menüben nem, hanem játékokban.

2013. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, kiderült, hogy azért, mert a letöltésben valami hiba volt és ha nem csinál semmit a konzol, akkor 1 órán belül kikapcsol.
2013. nov. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!