Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SILVERCREST - LIDL-s távirányí...

SILVERCREST - LIDL-s távirányítón sikerült vkinek a DVD ráhangolásánál minden funkciót beállítani?

Figyelt kérdés

Akinek ilyen van éls jártas ebben, segítsen már lgyszi, mert nagy gázban vagyok, ugyanis elromlott a Toshiba DVD recorder távirányítója, és a lejátszás/felvétel, egyéb alapgombok működnek, de a "DISC MENU"-t sehogy nem sikerül előhívni, és kb 200 dvd lemez van megírva de lezáratlanul.

Így viszont se a régi se ezzel az új Silver távirányítóval akkor nem tudjuk lezárni őket.


Esetleg ötlet, hogy melyik gomb funkcionál "disc menu"-ként ezen a Silveren?


hálás köszönet!



2013. nov. 17. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél eredeti távirányítót, utángyártott eredetivel megegyezőt, vagy javíttasd meg a régit, ez a sorrend.

Miskolcon tudok segíteni a régi helyreállításában.

2013. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

huu hát én messze vagyok ahhoz de pedig milyen jó lenne.

esetleg ezzel foglalkozol? mert akkor nekem azt is megérné h elpostázom, mivel ennyire nagyon fontos ...


vagy arra van ötleted, hol lehet csak önmagában külön eredeti távirányítót venni? a Toshiba ezt már nem gyártja, az meg külön vicc h egyik elérhetőségükön se lehet elérni őket .... ha van infód, megköszönöm!!!

2013. nov. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!