HDMI SCART vagy VGA SCART átalakító létezik?

Figyelt kérdés
Olvasgattam róla, de sok helyen azt írták, hogy nem működik. Laptoppal szeretném használni. Nagy kijelzős tv-m van, de sajnos csak SCART csatlakozó van rajta... :(

2013. nov. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

létezik, de az amelyik csak sima kábel az nem fog menni , egy ilyesmi kell :

[link]

2013. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Uhh jó drága ám... :/

2013. nov. 18. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy kamu az a gépezet mivel scarton te a jó életben nem viszel át Full hdt se ahoz hasonlót
2013. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem is volt szó róla hogy képes ilyesmire
2013. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh gawd High quality converter, FULL HD 720p 1080p, works with Apple TV2
2013. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagy fél évig kerestem ilyet, Pesten, Pólus centerben Media Markt mellett van egy informatikai bolt. Ott vettem VGA-scart átalakítót, nem egy nagy összeg.

Mivel a VGA digitális, scart analóg, kell egy DAC. Vagy a VGA-d tudjon analóg jelet. Ehhez át kell állítani valami mittom én milyen módba. De megnézed a gyártó oldalán, hogy tud-e a VGA-d analóg jelet kipréselni. Ha nem, akkor venned kell egy DAC-ot.

2013. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!