Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ASUS X301A-RX251D jó notebook?...

ASUS X301A-RX251D jó notebook? Föleg internetes dolgokhoz kéne (pl: transformice meg ilyesmi, nem mint pl: DC Universe) 14 vagyok de még sokáig szeretném használni szoval h ne nagyon karcolodjon meg h strapabiro legyen az fontos, meg h GYORS

Figyelt kérdés

a tesom most kapott ACER ASPIRE V5 431-et ( [link] de nekem ez nem anyira jön be meg amugy is az asus okat jobban szeretem.


, én szeretném ölbeveni szoval ha jól szellözne az jó lenne :3

GYORS MÁS HASONLÓ LAPTOP 100000 ALATT?

(csak értelmes váaszokat kérek



2013. nov. 20. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyetlen laptop ami megéri ekkora összegért ez :

[link]

A többi gép ami ennyiért van, sajnos hulladék, ha sokáig szeretnéd használni akkor felejtsd el azt amit a kérdésbe írtál

A játék meg a strapabíróság kb 200ezer körül jöhet szóba.

[link]

2013. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkonak tünni de ha jobban megnézed azon a laptopon nincs semmi (se operácios rendszer, garancia is csak alig stb. és mindezek még külön kölséggel járnak és igy máris egy 50000 el drágább)
2013. nov. 20. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit te mutattál , azon sincs Windows.Értsd meg, 100 körül csak ez az egy gép van ami úgy ahogy megéri, ezen kívül még van

www.ipon.hu/webshop/product/lenovo_ideapad_b590_59_374005/510692

A többi mind rossz.

De ha csak az a gond, hogy nincs rá Windows , olyat nem fogsz találni 100 körül ami jó is.

Amiért több a garancia az Acer-re, attól még nem lesz jobb a hűtése vagy az agyagminősége.

2013. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!