Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBox360 vagy PS3? Melyik és...

XBox360 vagy PS3? Melyik és miért?

Figyelt kérdés
Bocs ha már volt ez a kérdés, de szerintetek melyik a jobb? Indokot is kérek.

2013. nov. 20. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, 8 év alatt egyszer sem volt még ez a kérdés.


Mivel naponta ezerszer felteszik ezt a kérdést, ezért röviden válaszolok, minimálisan indoklok, ha jobban érdekel nézz utána, engem különösebben amúgy sem érdekel melyiket veszed meg.


PS3-at vedd ha érdekel az ingyen multi, vagy ha szereted az ingyen játékokat (PS+-al), illetve ha jobban tetszenek az exkluzív játékai.


X360-at vegyél, ha jobban tetszenek az exkluzívja.


PS3-on nagyon sok exkluzív van, boxra kis túlzással csak Halo.

2013. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is az a baj hogy ugyanezt felteszik 9001jére hanem az hogy semmi infot nem ír magáról hogy pl mi kéne neki... netes gamek vagy feltörné vagy stb...
2013. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod ha annyi húszezresünk lenne ahányszor már fették ezt a kérdést már senkinek nem lenének anyagi gondjai, az elkövetkezendő 500 évben.


Nem tom mivel akarsz játszani mert ugye elesösöorban ezért vesz az ember konzolt Fifa meg az F1 van pc-re is szal ezért felesegess.


Alapvetőleg mindkettő törhető csak ps-böl 1-2 széria nem.

Tört ps-nél belső hhd-röl tod futtatni az úgynevezett Duplex-eket, Rip-eket...

Az usb-röl futtatás mítosz mert azt a konzol alapból nem ismeri fel kell hozzá egy PsGroove ami támogatja a backup manager-t ami lehetővé teszi a tört játékok futtatását.


Legalább is asszem így van, én eredetivel tolom csak mondtam. Ja és lemezre nem tod kiírni a játékokat/illetve felesleges mert meghajtóból nem futtatható.

Bár ha ez nem zavar akkor mind 1.


A 360-n törése után csak beteszed a lemezeket és fut is.

Ezeket megiratathatod v letöltheted nekem 8.

Ezek már tárolhatók/futhatók lemezen. Álltalában 8.5 Dl dvd kell hozzá. Ami kb 700-800 FT.

A ps3-al ellentétben viszont állítólag könyvben meghibásodik.


Ha eredetiben akarsz játszani akkor meg megveszed berakod a lemezek és have fun, no para. Bár általában nem ez a jellemző.


Ami szerintem még fontos elvileg a ps3 dvd-ji jobb minőségűek és gyakorlatilag nagyobb a táraroló kapacitásuk.


Aztán ha érdekel a multi azt ps3-nál ingyen megoldod bár lagol néha 360-nál évei 12-15.000 nem tom.

Ha tört gépről akarsz multizni azt is tudsz de csak VPN-el. Ezzel viszont ha ki is banolnak mert trolkodsz/csalsz... akkor sincs gáz újracsatlakozásnál kapsz egy új ip-t és felmehetsz megint. Nyugi nem fognak elfogyni ez korlátlan.


Viszont ez fizetős bár annyi mint a LIVE havonta azonban ezt másra is tod használni.


Tessék

[link]


Ha nem akarsz ultizni amúgy se akkor meg mind 1.


Remélem minden érthető és legalább köszönd meg ha már nem használtad a keresőt.


Na Csao.

2013. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) PS3 mellett döntöttem!
2013. nov. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!