Mit tud a tablet?

Figyelt kérdés

Lehet rajta filmet nézni, minden weblapot megnyit, lehet rajta játszani, letölteni, skype-olni? Mint egy számítógép vagy laptop? Mert azt mondták az alapja olyan mint egy okostelefon. De az okostelefonomon nem tudok betölteni pl. egy redfly-os filmet, se indavideot, csak a youtube-ot.

Akkor olyan, mint egy laptop és egy telefon összerakása, mindent tud, csak ugye nem lehet telefonálni vele?


Pl. a Navon Raptor 8 tudja ezeket?



2013. nov. 23. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon jó a kérdés,

de sok féle tablet van,és tényleg némelyikkel még telefonálni is lehet,

2013. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a Navon Raptor 8 milyen? Az tudja ezeket?
2013. nov. 23. 14:32
 3/5 anonim válasza:

Nekem navon raptor 8-om van. És igen ezeket tudja, nagyon kafa kis szerkentyű. És lehet billentyűzetet is hozzá venni, akkor teljesen olyan mint a laptot... én megvagyok vele elégedve. Online filmeket csak akkor játszik le rendesen, hogyha erős a wifi, indavideot lejátsza. Youtubot is jól.

És az ára is teljesen tűrhető volt, szóval megérte megvenni szerintem. ( én 38e-ért vettem)

2013. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor ennél maradok!! :)
2013. nov. 23. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg ezt: [link] picit drágább, de mindent tud amit a navon, csak jobban. Megbízhatóbb is, csak 8 helyett 7 colos a képernyője.
2013. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!