Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Ipod Touch 4. generáci...

Van egy Ipod Touch 4. generációs (8GB) -os készülékem. Amikor fekvő képeket és videókat készítek, a fotókat meg tudom fordítani. Viszont a videókat nem. És fekvőként nem lehet megnézni. Hogyan tudnám a videókat is állóvá alakítani?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 14:31
 1/1 anonim válasza:

Szia! Sajnos az Apple termékek így készülnek. Nekem egy iPhone4-em van és anno én is bele szaladtam egyszer-kétszer abba, hogy álló videót akartam csinálni, amíg aztán rá nem jöttem, hogy nem beállítás kérdése, hanem gyári "hiba".

Utána még a YouTube-on is láttam egy "Ne akarj álló videót készíteni! Így kell helyesen csinálni." videót. Valamint biztosan láttál már olyan videót, aminek a két oldala ki van homályosítva, hogy csak a lényeg látszódjon.

Na, ezek is azért készülnek így, mert másképp nem tudták megoldani.

Egyébként lehet, hogy van olyan videó szerkesztő program, amivel meg tudod fordítani a képet, de ebben nem tudok tanácsot adni.

A lényeg a lényeg: a hiba nem a beállításaidban van, hanem gyárilag a készülékben.

2013. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!