Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki légyszíves megtudja...

Valaki légyszíves megtudja mondani mi lehet a baj a Sony Vegas-al?

Figyelt kérdés

Sony Vegas Pro 11-et használok és leszeretnék renderelni egy videót ami 17 perces, de csak a videó anyagot rakja bele a szerkesztési mezőbe, a hangot nem. Már több mint 25 alkalommal rendesen megcsinálta, de most csak úgy fogta magát és elromlott. Legutoljára egy indexképet szerkesztettem egy videónak és képként rendereltem le valószínű ennek a beleszólása rontotta el :/ A videókat Fraps-el veszem, próbáltam hogy újra telepítem azt is és a Sony Vegas-t is, de úgy sem lett jó.


Ez már a 3. ilyen kérdésem, mert az előző 2 kérdés válaszaiból nem tudtam megoldani. Az 1. kérdésemre valami előre beállított sablonokban elvileg presets-ben kell vissza állítani, én erről még nem is hallottam és nem is tudom hogy hol van :/ A 2. kérdésemre a válasz nem a kérdésemre jött, hanem arra, hogy hogyan kéne lerenderelni egy videót. Aki tudja mi lehet a baj légyszíves segítsen és ha lehet a választ a kérdésemre kapjam, nem beszólás vagy valami csak a 2. kérdésemre sem jött rendes válasz :/

Szóval ha valaki tud valami megoldást légyszíves írja meg, nagyon fontos lenne, köszönöm :)



2013. nov. 23. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szóval ha jól értem akkor nem tölti be a hangot a szerkesztési mezőbe, es innen ered a probléma gyökere. Van a felső ablaksav, es az alatt vannak ilyen beállítások( ha jól tudom menüsor a becses neve), es ott vannak ilyen ikonok, aminél ha jól emlékszem egy zöldes-rózsaszínes jkonra ha kattintasz, akkor együtt mozgatja a hangot es a képet. Próbáld meg hogy erre kattintasz es utána húzós be. Ha ez nem megy, akkor próbáld meg hogy ctrl+U val létrehozói egy hangya öt es oda húzód be. Ha ez sem megy nézd végig a beállításokat, hátha ott ment szét valami. Remelem tudtam segíteni, esetleg ha valahogy fel tudnád venni hogy mi a probléma es ide belinkelni, akkor talan meg többet is tudnánk segíteni i.
2013. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!