Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? Egy olcsóbb gamer...

Mit vegyek? Egy olcsóbb gamer pc ét (140 000), Vagy egy ps 4 et egy nagyon olcsó géppel.

Figyelt kérdés
Amúgy a batleield 4et a ps4 ultrán futtatja?

2013. nov. 25. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a 2. Lehetőség egy ps4 és eladom az xboxomat, abból veszek gépet.
2013. nov. 25. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél ps4et add el a boxot + gyűjts egy keveset és vegyél 1 átlag pc-t
2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy a batleield 4et a ps4 ultrán futtatja?"


A PS4 PS4 szinten futtatja. Konzolnál nincs minimum, maximum meg ultra. Ha a kérdésed az, hogy a PC ultra beállításoknak megfelelő szintjén futtatja, akkor az a válaszom, hogy HAHAHAH.


Konzolpárti vagyok, ráadásul PS4-et fogok majd venni, de meg sem közelítik az új konzolok a PC-k grafikáját, még a magas beállításokat sem, nemhogy az ultrát.


Ha a grafika a fontos, akkor PC-t vegyél. 140-ből összeraksz egy erősebb gépet, mint a PS4 (igaz, konzol esetén gyengébb hardverből is jobb grafikát lehet kinyerni, mert az OS meg a sok szar háttérben futó program nem foglalja le az erőforrások egy részét).


Csak akkor vegyél konzolt, ha:

1) érdekelnek a konzolos exkluzív játékok

2) nem különösebben érdekel a grafika (egyébként jó az új konzolok grafikája, de a PC akkor is jobb)

3) jobban szeretsz konzolokon és joystickkal játszani

2013. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mar nem azert elozo,de igen pc-s ultran futtatja 60fps el full hd ben a ps4,elozo te a ps3-mal osszekevered!
2013. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves második te egy hülye vagy,először is én nem vettem észre PS4 és egy full grafikás PC-s BF4 között semmit,másrlszt meg te alig ha fogsz 140.000Ftból olyan gépet kapni ami elvinné maxon a BF4-et.Meg aztán kell hozzá egy normális egér meg bill,ilyen TESCO-s szarokkal nehezen foogsz tudni olnine jázszani mert többiek folyton le fognak szedni,konzolon nincs ilyen mindenki egyenlő esélyekkel indul szóval inkább vegyél konzolt,mellé meg valami olcsó gépet ami jó lesz netezni :)
2013. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ő arról beszélt, hogy a pc-s grafika (egyelőre nem sokkal, de a jövőben majd egyre nagyobb szinttel) jobban néz ki, nem azt hogy ez összeállítható 140k-ból.
2016. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!