Valami, ami hasonlít az ebook-hoz? (olvasni akarok rjta, de nem találok olyan ebook-ot ami 37ezerig van, és érintőképernyős, s nem kis szar a képernyője, amin nem átok semmit, ráadásul még einkes kijelző kell. szal. )

Figyelt kérdés

tudtok bvalamit,hogy mit kérhetnék karácsonyra?(KÖNYVET NE ÍRJATOK,TUDOM,H MIT AKROK AMI KÖNYVET ILLETI!!!!!!!!!!)

valami technikai cuccra gondoltam,mint egy teló,ebook,vagy ilyesmik...ebook-ba tudtok a fentieknek megfelelőt?link pls...ésvmi hasonlót?vagy valami mást elektronikai kütyüt?



2013. nov. 26. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy tabletet, amin van ebook-funkció is. Ez azért jobb megoldás, mert egy tabon több mindent tudsz csinálni,mint egy ebook-olvasón.
2013. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tabletet nem akarok...sok értelem nicns szerintem://
2013. nov. 26. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kindle 5
2013. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg mondj le valamelyik igényedről.

Egy ebookon baromira meg lehet lenni érintőképernyő nélkül is. Böngészésre gyakorlatilag használhatatlanok, lapozáskor meg túléled, hogy megnyomsz egy gombot/elpöccintesz egy kapcsolót.

A kis kijelzőn is normális méretű amúgy a betű, sőt, még állítható is. :D De lényegtelen.

Vagy gyűjtsél még. Ha az érintőképernyő nélkül túlélnéd valahogy, akkor válogathatsz millió típus közül.

Telót, tabletet és igazából semmilyen normális elektronikai kütyüt nem kapsz ennyiért, olyat venni meg hülyeség, amire nincs is szükséged igazából.

2013. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak: nem szükséges a kioktatás,és nem,nem mondok le egyik igényemből se-.-' már találtam ilyet,szóval...pá
2013. nov. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!