Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértő véleményre lennék...

Hozzáértő véleményre lennék kíváncsi. Ilyen laptopot szeretnék venni: www.edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G505_59-390258_noteb ook-p371548. html Filmezéshez, netezéshez,3D-s tervezéshez ( autocad) szeretném használni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nekem semmi nem jön be ezen a linken :)
2013. nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, a link:

[link]

2013. nov. 28. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Így már jobb :)

Nos, személy szerint a munkahelyemen én is használok hébe-hóba AutoCAD-et. A 3D-s megjelenítésnek főleg az újabb verziókon eléggé szüksége van egy nagyobb gépre én úgy vélem. Ez a laptop tökéletes lenne rá, a teljesítményadatok megfelelőek. Én egyedül a laptop márkáját illetően nem vagyok kibékülve. A Lenovo-t nem tartom jó márkának, legfeljebb középkategóriába sorolnám.

2013. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És esetleg az Asus? Vagy szted melyik lenne a jobb márka?
2013. nov. 28. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Az Ausus-t, a Acer-t, Samsungot, még a HP-t is tudom ajánlani.

Szemezgessél interneten, hogy milyen árban futnak. Szerintem valamivel drágábbak lesznek mint a Lenovo-k de legalább tényleg bírják, zömével már volt is dolgom. Ha a költségeken szeretnél faragni akkor i3-as proci is elég lenne neked az i5 helyett. Persze sose baj ha van tartalék :)

2013. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó ( és egyetlen) válaszoló, írtam privit. Köszönöm a segítséged.
2013. nov. 28. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Tervezésre nem jó, netezésre sem a legjobb, a Lenovo B590 sokkal jobb.
2013. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!