Hmark5 kérdése:

Milyen hangváltót vegyek?

Figyelt kérdés

Egy két utas hangváltóról lenne szó hogy milyet vegyek.

A mély 200W-os és 8 Ohmos a magas 8 Ohm és 120W-os ehhez kéne nekem valami olyan hangváltó ami tartósan bírja. Valaki segítsen!



2013. nov. 28. 14:18
 1/7 dirtboy ***** válasza:

pénztárca függõ,ahogy egyre drább a váltó úgy általában egyre jobb is.

legjobb az lenne ha nem is kéne váltó hanem aktívban megtudnád csinálni.

2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És tudnál mondani egy hangváltot SAL-t vegyek azok ugy láttam aránylag elég jók
2013. nov. 28. 16:27
 3/7 dirtboy ***** válasza:
nem lenne rossz ha a hangcuccod pontos típusát leírnád hogy utána tudjak nézni valamint megadhatnál egy maximum árat is a váltóra.
2013. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az ár 2db kéne 8 ezrem van.
2013. nov. 28. 16:58
 5/7 A kérdező kommentje:
SAL HVS 14 hangváltó erre gondoltam de azért kérdeztem mert nem értek annyira hozzá és nem tudom milyen hangváltót kéne vennem
2013. nov. 28. 17:00
 6/7 dirtboy ***** válasza:

a gyakorin nem is találsz hozzá szakértőt,én pont azért írtam mert szerintem másként válasz nélkül maradtál volna.

ha jól gondolom a 8ohmos cuccod szobai hangrendszer és nem autós.

a váltóhoz le van írva hogy mit tud a tekercse hány hzen vág.

a hangszóródat még most sem tudom milyen,a hangváltó minőségét nem ismerem,mivel sal így sejthető hogy nem egy csúcs cucc.

a boltot ahol a cuccaidat árulják érdemes lenne megkérdezni hogy azt a cuccot melyik crossoverrel szokták párosítani.

az aktív dolgot tuti hogy nem tudod megoldani?

a passzív hangváltó is vesz el a teljesítményből valamint a hangminőségből így az aktív a lehető legjobb megoldás.

2013. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mély hangszóróm 8 ohmos és 200 Wattos a magas 150 Wattos 8 ohmos és a márkája mind a kettőnek Sal
2013. dec. 6. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!