Nem tudom el dönteni hogy melyik érné meg jobbam melyik jobb? Xbox vagy Ps3?

Figyelt kérdés
xbox,ps3
2013. nov. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Rövid leszek, mert sok az ilyen kérdés.


PS3:

- ingyen multi

- jobb és több exkluzív

- PS+-al ingyen játékok (bár azóta Live-on is van ilyen, de kevesebb és régebbi játékot adnak, meg gyakran szarabbat is)


Xbox 360:

- nincs semmilyen előnye PS3-al szemben, ha a box exkluzív játékok jobban tetszenek, akkor válaszd ezt

2013. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom milyenek azok:) Meg azt mondják hogy a ps3 játéokk nagyon drágák
2013. nov. 28. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:

"De nem tudom milyenek azok"


Boxra kb csak a Halo van, meg esetleg Gears of War, nagyon kevés exkluzív van rá. Szóval ha ez a kettő nem tetszik, akkor PS3, arra meg rengeteg van. God of War, Uncharted, The Last of Us, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Killzone, Journey, Infamous, és még nagyon sokáig sorolhatnám.


"Meg azt mondják hogy a ps3 játéokk nagyon drágák"


Ennek meg tényleg semmi alapja sincs.

2013. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő konzol kiváló játék élményt nyújt (nekem mindkettő van).

Igaz,hogy a multi ingyenes PS3-on viszont a Live stabilabb rendszer,és ott is, havi 2db játékot ingyen tölthetsz le ha előfizetsz a Gold tagságra ami 9990Ft 1évre + a multiplatform játékok szebbek Xbox360-on.

Az Uncharted-et kb.1óra után már untam,úgy hogy ott sem minden exclusive cím olyan marha jó,csak a fanok szeretnek rátenni egy lapáttal.

Azt a gépet vedd meg,ami ismerőseidnek,és barátaidnak is van,hogy tudjatok együtt multizni,co-op játékokat tolni.

2013. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Live-on,most olyan akciók vannak pl.Fallout3 990Ft Resident Evil4 1490Ft Bioshock 1-2 1990Ft és sorolhatnám 30-75%-os leárazások vannak most igazán érdemes Xbox360-at venni,mert rengeteg játékot megvehetsz olcsóbban,mintha egy üzletben használtan vennéd.
2013. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4."az unchartedet már 1 óra után untam" képzeld én nem untam 1 óra után se sőt 3-or ki is vittem. minenki véleménye más

az én véleményem: attól még hogy xbox-on is lehet venni xbox live gold-ot vagy bánom mi az havi 2 általában régebbi játék ps+ 12000-ér havi 3 játék egyéven keresztül és xbox-on multihoz is kellvenni ilyen sz*rt jó nem sz*r csak multiért nem érdemes ps-en meg a psn van ami ingyen multit biztosít

+ps 3-ba van Blu Ray lejátszó a hd filmek-hez

+ps 3 gpu-ja 50 mhz-val gyorsab Cell proci van benne ami asszem 6-8 magos az xbox-ban csak 3 magos úgy hogy kb itt vége sztem ps 3 ja igaz xbox--ra van kinect csak casual játékok ps 3-ra van move casual+hardcore (killzone 3 heavy reayn) és a ps 3 move pontosabb nem laggol van rá olyan játék mint a start the party családi vagy haverokkal (4-en lehet játszani) És legalább valamit kell fogni iis nem mint a kinectnél le égetni magad hogy a levegőt fogod oszt hadonászol sőt ps 3 move-val sötétbe is lehet játszani ennyi sztem PS 3

2013. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert ha egy vibrátor alakú valamit fogsz az mekkora élvezet már...


Egyébként a PS valamivel jobb hardware-rel rendelkezik, de ez nem azt jelenti hogy a megjelenítés is annyival színvonalasabb lenne.


Én annak idején 1 szűrőt használtam, az pedig a módosíthatóság volt. Mivel nincs pénzem havonta az új 15e forintos játékokra, ezért az XBOX mellett döntöttem, amit már elég olcsón lehet flasheltetni, vagy rgh-zni.


Azt mondom, ha online akarsz játszani, van lehetőséged megvenni az új szoftvereket, és bejönnek a Sony exklúziv programjai, akkor azt válaszd.

Viszont ha úgy vagy mint én és sokan mások, akkor az XBOX-ot.

2013. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs szükség BL lejátszóra,hogy filmeket nézzen az ember a sima pendrive is megteszi,ha van egy jó TV-d.

Hidd el ha egy "mű brokival" hadonászol a TV előtt az ugyan olyan nevetséges.

Majd ha mindkét konzollal rendelkezel,és nem vagy "hater" akkor a véleményed is,érni fog valamit.

Addig pihenj egy kicsit.

2013. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!